Pattern Builder (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Module
cs: Modul

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: characters
cs: znaky

en: Examples
cs: Příklady

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Unknown status
cs: Neznámý stav

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Row class
cs: Třída řádku

en: View mode
cs: Režim zobrazení
