Pattern Builder (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Module
da: Modul

en: Widget type
da: Widget-type

en: Pattern
da: Mønster

en: characters
da: tegn

en: Examples
da: Eksempler

en: Machine name
da: Internt navn

en: Unknown status
da: Ukendt status

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: Image style
da: Billedformat

en: Allowed URI schemes
da: Tilladte URI skemaer

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Row class
da: Rækkeklasse

en: Enabled browser plugins
da: Aktive browser-plugins

en: Pattern type
da: Mønster type
