Pattern Builder (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Module
et: Moodul

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Pattern
et: Muster

en: characters
et: tähemärgid

en: Examples
et: Näited

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Row class
et: Rea klass

en: View mode
et: Kuvarežiim
