Pattern Builder (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Module
gl: Módulo

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Pattern
gl: Patrón

en: characters
gl: caracteres

en: Examples
gl: Exemplos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: View mode
gl: Modo de vista
