Pattern Builder (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Module
is: Eining

en: Examples
is: Dæmi
