Pattern Builder (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
