Pattern Builder (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Module
lt: Modulis

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: characters
lt: simboliai

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Allowed URI schemes
lt: Leidžiamos URI schemos

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
