Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
