Pattern Builder (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
