Pattern Builder (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Examples
my: ဥပမာများ
