Pattern Builder (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Module
sk: Modul

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Pattern
sk: Vzor

en: characters
sk: znaky

en: Examples
sk: Príklady

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
