Pattern Builder (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: characters
sl: znaki

en: Machine name
sl: Strojno ime
