Pattern Builder (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Module
sv: Modul

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Pattern
sv: Mönster

en: characters
sv: tecken

en: Examples
sv: Exempel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Unknown status
sv: Okänd status

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Row class
sv: Klass för rad

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Pattern type
sv: Typ av mönster
