Pattern Builder (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
