Pattern Builder (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว
