Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
