Pattern Builder (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Pattern
vi: Mẫu

en: characters
vi: kí tự

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Unknown status
vi: Trạng thái không rõ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Enabled browser plugins
vi: Các trình duyệt phương tiện được phép dùng
