Pattern Builder (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
