Pattern Builder (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Module
be: Модуль

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: characters
be: знакі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: View mode
be: Лад выгляду
