Pattern Builder (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
