Pattern Builder (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Widget type
bs: Tip widgeta
