Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Imported
ca: Importat

en: Module
ca: Mòdul

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Pattern
ca: Patró

en: characters
ca: caràcters

en: Examples
ca: Exemples

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: View mode
ca: Mode de visualització
