Pattern Builder (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image style
cy: Arddull delwedd
