Pattern Builder (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Module
el: Μονάδα

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
