Pattern Builder (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
