Pattern Builder (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Module
eu: Modulua

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Examples
eu: Adibideak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
