Pattern Builder (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Module
fi: Moduuli

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Pattern
fi: Kuvio

en: characters
fi: merkit

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Unknown status
fi: Tuntematon tilanne

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Allowed URI schemes
fi: Sallitut verkko-osoiteskeemat

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Row class
fi: Rivin luokka

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Enabled browser plugins
fi: Ota käyttöön selainlisäosat

en: View mode: @mode
fi: Esitystapa: @mode
