Pattern Builder (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
