Pattern Builder (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Module
he: מודול

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Pattern
he: פורמט

en: characters
he: תוים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
