Pattern Builder (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Module
hr: Modul

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Pattern
hr: Uzorak

en: characters
hr: znakovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
