Pattern Builder (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Imported
hu: Importált

en: Module
hu: Modul

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Pattern
hu: Minta

en: characters
hu: karakterek

en: Examples
hu: Példák

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Row class
hu: Sor osztálya

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View mode: @mode
hu: Megtekintési mód: @mode

en: Pattern type
hu: Minta típus
