Pattern Builder (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: characters
hy: նիշերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
