Pattern Builder (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Module
jv: Modul

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: characters
jv: karakter

en: Examples
jv: Contoné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
