Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Module
ka: მოდული

en: characters
ka: სიმბოლოები
