Pattern Builder (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған
