Pattern Builder (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು
