Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: characters
ku: هێما

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
