Pattern Builder (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Module
lv: Modulis

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Pattern
lv: Modelis

en: characters
lv: simboli

en: Examples
lv: Piemēri

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Allowed URI schemes
lv: Atļautās URI struktūras

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: View mode
lv: Skata režīms
