Pattern Builder (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
