Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Examples
ne: उदाहरण

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
