Pattern Builder (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
