Pattern Builder (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Module
pl: Moduł

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: characters
pl: znaków

en: Examples
pl: Przykłady

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Enabled browser plugins
pl: Włączone wtyczki przeglądarki

en: View mode: @mode
pl: Tryb widoku: @mode
