Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Module
ta: கூடகம்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
