Patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: %message in %file on line %line.
or: %message , %file ର ଧାଡି ସଂଖ୍ଯା %line ରେ.
