Patterns (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: php
dz: པི་ཨེཆི་པི།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
dz: ནུས་ལྡན་བཟོ་ནིའི་འཛོལ་བ་ ལོག་སྟེ་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་གནང།  འ་ནི་འཛོལ་བ་འདི་གིས་ ཨུ་ཚུགས་རྐྱབ་པ་ཅིན་  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་དེ་ལུ་ འབྲེལ་བ་འཐབ་གནང་།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: %message in %file on line %line.
dz: གྲལ་ཐིག་ %lineགུ་ཡོད་པའི་ %file ནང་ %message
