Patterns (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Address
bo: ས་གནས

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
bo: %name་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཁོངས་བཅུ་དྲུག་ཅན་གྱི་CSS་ཁ་དོག་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡིན་དགོས
