Patterns (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Options
az: Seçimlər

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Module
az: Modul

en: Directory
az: Kataloq

en: Other
az: Digər

en: Pattern
az: Nümunə

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Extend
az: Əlavələr

en: Info
az: Məlumat

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Available
az: Mövcuddur

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil
