Patterns (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: category
el: κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Check
el: Επιταγή

en: Options
el: Επιλογές

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Module
el: Μονάδα

en: Always
el: Πάντα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Destination
el: Προορισμός

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Never run
el: Δεν εκτελέστηκε ποτέ

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Save role
el: Αποθήκευση ρόλου

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
el: Σφάλμα επαλήθευσης, δοκιμάστε πάλι. Αν το σφάλμα εξακολουθήσει, απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: Extract
el: Εξαγωγή

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Patterns
el: Πρότυπα

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο

en: %message in %file on line %line.
el: %message στο αρχείο %file στη γραμμή %line.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
el: Το %name πρέπει να είναι έγκυρη δεκαεξαδική τιμή χρώματος CSS.
