Patterns (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: category
eo: kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: php
eo: pha

en: PHP
eo: PHA

en: Other
eo: Alia

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Never run
eo: Neniam funkciita

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Save role
eo: Konservu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
eo: Validiga eraro, bonvolu reprovi. Se tiu ĉi eraro daŭros, bonvolu kontakti la retejestron.

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Uri
eo: URI

en: Author:
eo: Aŭtoro:

en: Not writable
eo: Ne modifebla

en: %message in %file on line %line.
eo: %message en %file, linio %line.
