Patterns (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: category
ku: هاوپۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Other
ku: هیتر

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Info
ku: زانیاری

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە

en: Available
ku: هەیە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Not writable
ku: بۆدەستکاری ڕێگەنەدراوە

en: Email:
ku: ئیمێل:

en: %message in %file on line %line.
ku: %message له‌ناو %file له‌ هێڵی %line
